Aktuálně pro Vás kalkulujeme nové nabídky, některé ceny nemusí být v tuto chvíli aktuální! Děkujeme
Written by jakub.barta

Car policy a financování

Car policy je základním stavebním kamenem ekonomicky úspěšné a smysluplné firemní flotily. Podle vašich potřeb a povahy podnikání sestavíme flotilu vozidel podle jednotlivých sektorů vaší firmy (vozidla pro logistiku, obchod, management…).

Při plánování řešíme podmínky přímo s importem daných výrobců vozidel a zajistíme nejlepší možné ceny – vybíráme značky a konkrétní typy podle preferovaného způsobu financování.

Ohled bereme i na rychlost a dostupnost navazujících servisních služeb. Nízká pořizovací hodnota vozidla na vstupu totiž automaticky neznamená nízké náklady v dalších letech provozu daného vozidla. Díky 12 letům zkušeností vám umíme na začátku přesně říct, kolik vás bude jednotlivé vozidlo (a tím i celá firemní flotila) stát po celou dobu jeho provozu ve firmě.

Operativní leasing a financování firemní flotily

Operativní leasing, úvěr nebo finanční leasing? Každý z těchto typů financování funguje jinak po stránce účetní a daňové. Spočítáme, který druh financování se hodí pro vaši car policy, protože pro každého koncového zákazníka může být výhodný jiný typ financování. Proto si současně s car policy důkladně popovídáme o vašich podnikatelských potřebách, finančních možnostech a daňových nárocích a podle toho vybereme správnou formu financování a toho nejlepšího dodavatele. 

A když budeme vědět, jakou cestou se vydat, připravíme výběrové řízení. Navíc u každé nabídky, kterou vám předložíme, uvedeme výhody a nevýhody, které se většinou od poskytovatele financí nedozvíte. Po výběru dodavatele také dohlédneme na to, že bude dohodnuté podmínky dlouhodobě dodržovat.

Teprve uvažujete o založení vlastního firemního vozového parku? To je ta správná chvíle oslovit odborníky na car policy z CarSoul.

11. 3. 2021

Featured Posts

Back to top