Aktuálně pro Vás kalkulujeme nové nabídky, některé ceny nemusí být v tuto chvíli aktuální! Děkujeme
Written by jakub.barta

Nákup a obměna vozidel ve flotile s kontinuální správou

Tento segment je úzce spjatý s car policy a nastavením celého vozového parku. V první řadě vyjednáme exkluzivní podmínky s importem dané značky nebo značek, které budete s naší pomocí ve firemní flotile provozovat, poté vybereme spolehlivého dealera, který dodávku vozidel spojí s nadstandardními servisními podmínkami.

Velkoobchodní podmínky umíme zajistit i na základě vaší historie u značky a navíc máme přístup do jejich centrálního skladu. Kolikrát tedy víme, že je někde skladem vozidlo, které poptáváte u “svého” dealera. Protože ten ho nemá, tak ho musí objednat, a vy dostanete jen malou slevu – přitom na stejné vozidlo, které můžete mít okamžitě k dispozici, můžete dostat slevu výrazně vyšší.

V neposlední řadě nastavíme plán objednávání nových vozidel, která přijdou z výroby přesně v době, kdy je budete potřebovat.

Administrativní správa firemní flotily

Vedle chytrého nákupu a obměny vozidel budete mít s námi konečně o autech ve firemní flotile přehled do posledního detailu. Veškeré papíry, doklady a poplatky sjednotíme do uceleného, všem přístupného dokumentu, který budete mít k dispozici 24/7. Pravidelně vám budeme reportovat nákladovost celé flotily a jejího provozu.

Technická správa flotily aut

Samozřejmě dohlédneme na pravidelné servisní prohlídky garanční prohlídky, nahodilé servisní úkony, opravy po nehodách nebo přezouvání pneumatik. Pojedeme podle plánu a pro nahodilé události máme k dispozici linku, kam je můžete reportovat, a my vše obratem vyřešíme. Pokud bude potřeba vozidla vybavit lokalizací, kamerovým systémem nebo třeba chlazením, na základě výběrového řízení vše potřebné u specializovaných dodavatelů obratem zajistíme.

Chcete ekonomicky udržitelnou flotilu plnou skvělých vozů v nejlepší kondici? Ozvěte se nám.

15. 3. 2021

Featured Posts

Back to top